Tüm Hakları Medya Park Reklamcılık ve Matbaacılık Hizm.Ltd.Şti’ye ait olan www.medyapark.com.tr sitesini (“Site”) kullanmadan önce lütfen aşağıdaki Site Kullanım Şartlarını okuyunuz.


Site Kullanım Şartları

Siteyi ziyaret eden, herhangi bir şekilde kullanan, erişen ve/veya herhangi bir şekilde bağlanan tüm ziyaretçi ve üyeler işbu sayfada yer alan Medya Park Reklamcılık ve Matbaacılık Hizm.Ltd.Şti Sitesi Kullanım Şartları’na uyacaklarını peşinen kabul, beyan ve taahhüt ederler.Mülkiyet Hakları ve Yasal Uyarı

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge, marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları Medya Park Reklamcılık ve Matbaacılık Hizm.Ltd.Şti 'ye aittir. İşbu web sitesinde sergilenen ürünler Medya Park Reklamcılık ve Matbaacılık Hizm.Ltd.Şti ‘nin kendi tasarımı ve/veya müşterileri tarafından gönderilen numune ve/veya tasarımdır. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, Medya Park Reklamcılık ve Matbaacılık Hizm.Ltd.Şti 'nin önceden yazılı iznine tabidir. Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler Medya Park Reklamcılık ve Matbaacılık Hizm.Ltd.Şti 'nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Medya Park Reklamcılık ve Matbaacılık Hizm.Ltd.Şti 'nin yazılı izni olmadıkça bu internet sitesine link verilmesi yasaktır.